Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.
Do zakładu produkcyjnego w Puchałach zatrudnimy:

Pracownik Produkcyjny

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie linii produkcyjnej i współpracujących urządzeń do uruchomienia;
  • Obsługa urządzeń linii produkcyjnej, w tym homogenizatora;
  • Naważanie surowców;
  • Pakowanie i kontrola jakości produktów;
  • Przestrzeganie czystości oraz standardów BHP w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym;
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym;
  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Wynagrodzenie stałe + premia;
  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z Funduszu Socjalnego, paczki produktów Mosso);
  • Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej korporacji (kapitał japoński).

Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Spółką, proszeni są o przesłanie swoich aplikacji klikając przycisk Aplikuj.

Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".