Pracownik Sklepu Wielobranżowego

ipracujzdalnie.pl

Police, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

 W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy pracowników do pracy w sklepie w całej Polsce, na stanowisko:

Pracownik sklepu wielobranżowego

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę, cały etat lub część etatu
  • rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • respektowanie zapisów KP dotyczących pracy osób niepełnosprawnych: dodatkowe dni urlopu, przerwy, liczba godzin pracy

Zakres obowiązków

  • obsługa kasy fiskalnej
  • dbanie o porządek na sklepie
  • eksponowanie towaru na półkach
  • pomaganie klientom w odnajdywaniu asortymentu

Wymagania

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
  • zapał i chęci do pracy
  • ukierunkowanie na klienta

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą aktywizującą osoby z niepełnosprawnością w całej Polsce. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 150PLN - 4 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
atrakcyjne benefity, stałe premie uznaniowe wg regulaminu wynagradzania sklepu
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy