Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/24/1728

Obowiązki:

Praca socjalna, wsparcie osób doznających przemocy domowej
Czas pracy: Placówka pracuje całodobowo, praca w godzinach do uzgodnienia, również w nocy
Wynagrodzenie 4900 zł brutto+dodatek motywacyjny+dodatek stażowy

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Kwalifikacje uprawniające do wykonywania zawodu pracownika socjalnego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej i udokumentowany co najmniej 3 letni staż pracy w podmiotach realizujących zadania na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej lub zaświadczenie o ukończeniu szkolenia lub szkoleń w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w łącznym wymiarze co najmniej 100 godzin. Znajomość ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie, umiejętność pracy w zespole, obsługi komputera, dyspozycyjność.

Miejsce pracy: Związku Jaszczurczego 17, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 3

Wymagane dokumenty: Życiorys (CV) i list motywacyjny- podpisane własnoręcznie, kopie dokumentów poświadczających wykształcenie, kopie świadectw pracy lub zaświadczeń potwierdzających staż pracy, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie- podpisany własnoręcznie (załącznik nr 1), oświadczenie o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub za umyślne przestępstwo skarbowe oraz zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych, nieposzlakowanej opinii, zgoda na przetwarzanie danych osobowych- podpisane własnoręcznie( załącznik nr 2), inne dodatkowe dokumenty zaświadczające o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach, uprawnieniach. Termin składania ofert: 16.10.2024 r.Dokumenty można składać: za pośrednictwem Poczty Polskiej, osobiście w zamkniętej kopercie pod adresem: Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Osób Doznających Przemocy Domowej,ul. Związku Jaszczurczego 17 ( II piętro),82-300 Elbląg, wysyłając na adres: biuro@sow.elblag.plZałączniki do pobrania dostępne są na stronie internetowej: http://www.sow.elblag.pl/

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona