Pracownik sprzątający z orzeczeniem o niepełnosprawności Katowice

Clar System S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do sprzątania w centrum Katowic:

Sprzątanie terenów zewnętrznych (zamiatanie, koszenie, zbieranie śmieci) oraz pomoc w utrzymaniu budynku w środku w razie konieczności. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 5 do 9 rano
lub
Sprzątanie biur oraz pomieszczeń socjalnych w godzinach od 15 do 21, od poniedziałku do piątku.

Oferujemy umowę o pracę 1/2 lub 3/4 etatu.

Nr kontaktowy 504 257 056

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu: - TECHNICZNEJ O... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis