Pracownik Warsztatu 15.92 € brutto / godz+Dieta 28 € netto / Dzień Pracy+Opłacony Pensjonat BERLIN

Rekrutacja-Kozow

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PRACA  HALA , WARSZTATY   - NIEMCY - BERLIN.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca poszukuje  Pracowników do Pracy w Warsztatach
Pracodawca   Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.
Zatrudnienie  od  Wrzesień , Pazdziernik   i  w kolejnych  m-cach  2024.

OFERUJEMY
Stawka 15.92 EUR brutto / godz. + Dieta 14 /  28 EUR netto / Dzień Pracy.
Pracodawca Organizuje Zakwaterowanie - Kwatere Opłaca Pracownik.

Koszty Dojazdu do Niemiec  po stronie Pracownika.

Jeśli Oferta Pracy wzbudziła Państwa zainteresowanie
prosimy o przesyłanie aktualnych CV w wersji polskiej lub niemieckiej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji Służymy Doradztwem i Pomocą.

Wymagania

ZADANIA
Montaż i okablowanie wyświetlaczy informacji pasażerskiej
zgodnie z rysunkami technicznymi i instrukcją.
Analiza błędów i rozwiązywanie problemów pojawiających się w procesie produkcyjnym.
Wsparcie w ciągłym doskonaleniu procesów i procedur produkcyjnych.

Zgodność z przepisami bezpieczeństwa i normami jakości
w całym procesie produkcyjnym i podczas prac montażowych na miejscu.

PROFIL KANDYDATA
Ukończone szkolenia z zakresu elektryki, elektroniki, mechatroniki lub
porównywalne kwalifikacje.
Doświadczenie w montażu i okablowaniu zespołów elektronicznych będzie dodatkowym atutem.
Znajomość jęz. niemieckiego  Komunikatywny  -  POZIOM A2.
Dobre zrozumienie techniczne i umiejętności manualne.
Rzetelność, dokładność i umiejętność pracy w zespole.
Znajomość obsługi narzędzi i maszyn montażowych będzie Dodatkowym Atutem.

Prezentacja firmy

O nas: <br/>Biuro Rekrutacyjne współpracuje z Szwajcarskimi , Niemieck... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji