Pracownik załadunku/rozładunku w ocynkowni

EuropaJOB Sp. z o.o.

Francja, Angers, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

 Miejsce pracy: Francja, Angers

 Opis stanowiska:
 - załadunek/rozładunek przy pomocy wózka widłowego lub suwnicy
 - rejestrację danych w programie, umieszczanie etykiety na towarze
 - przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie
 Oferujemy:
 - atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki + płatne nadgodziny
 - darmowe zakwaterowanie
 - zwrot kosztów za odzież roboczą i badania medycyny pracy
 - udział w kosztach dojazdu do Francji
 - pomoc w załatwieniu formalności
 Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 - umiejętność obsługi wózka widłowego i suwnicy
 - dokładność i samodzielność w wykonywanych pracach
 - znajomość języka francuskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
 - prawo jazdy kat B + auto na wyjazd

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Logistyka