Projektant Konstrukcji Budowlanych

Asistwork Sp z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek Budownictwo).
  • Doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych.
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
  • Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Rozwój zawodowy oraz udział w projektach z różnych obszarów: budownictwo wielorodzinne, przemysłowe i kubaturowe.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z pracodawcą.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń 9000-13 000 zł brutto z możliwością rozwoju finansowego.
  • Komfortowe biuro z dostępem do miejsc parkingowych (Wrocław, okolice Centrum Handlowego Marino).
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, między 07:00 a 09:00.
  • Wyjątkową atmosferę pracy: wysoka kultura organizacyjna, przyjazna atmosfera i wzajemna pomoc.
  • Brak korporacyjnego środowiska pracy.
  • Szkolenia wstępne oraz wsparcie w rozwoju zawodowym.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego oraz jasno określoną ścieżkę kariery.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie