Przedstawiciel ds. Produktów Medycznych- Elbląg

Praca.farmacja.pl

Elbląg, warmińsko-mazurskie

Miejsce pracy: Elbląg

Stanowisko: Przedstawiciel ds. Produktów Medycznych

Terytorium: Elbląg

Twój zakres obowiązków:

· naukowa promocja produktów Rx

· realizacja planów biznesowych na powierzonym terenie

· aktywna współpraca ze środowiskiem medycznym i farmaceutycznym

· udział w ciekawych projektach

· budowanie wizerunku zespołu i firmy

Nasze wymagania:

· wykształcenie wyższe o profilu medycznym lub pokrewnym (m.in. farmacja, weterynaria, analityka medyczna, biologia, chemia, biotechnologia, fizjoterapia, rehabilitacja, dietetyka, zdrowie publiczne, ratownictwo medyczne)

· łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu długofalowej współpracy z klientami oraz wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych

· kreatywne podejście oraz determinacja w realizacji założonych celów

· samodzielność, elastyczność i umiejętność organizacji efektywnej pracy własnej z uwzględnieniem zmieniających się warunków

· wysoki poziom kultury osobistej i etyki w działaniu

· praktyczna znajomość pakietu MS Office

· czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

Zapewniamy wysokiej klasy szkolenie początkowe, którego celem jest:

· Wyposażenie w wiedzę i umiejętności niezbędne w promocji leków

· Zapewnienie przygotowania pod względem organizacyjno-logistycznym Następnie:

· Uczymy jak budować partnerstwo z HCP w rozmowie o pacjentach i naszych produktach

· Z sukcesem przygotowujemy do radzenia sobie z różnymi wyzwaniami: merytorycznymi, komunikacyjnymi i organizacyjnymi

· Rozwijamy kompetencje z zakresu szkoleń miękkich w oparciu o EBT (Evidence Based Training)

· Korzystamy z hybrydowych form nauki, interaktywnych metod m.in case study, quizy, zadania praktyczne, podcasty, wykłady

· Umowę o pracę z Servier Polska Sp. z o.o.

· Praca w dynamicznym zespole sprzedaży

· Prywatna opieka medyczna

· Karta multisport

· Narzędzia pracy: ipad, telefon, samochód

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.