Przedstawiciel handlowy/ doradca techniczny

IntRec

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

IntRec is an innovative global employee recruitment assessment service provider with operations currently in Poland, the United Kingdom, and Spain.

Świetnie odnajdujesz się w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów biznesowych? Chcesz być członkiem wyjątkowego zespołu, którego członków łączy pasja, determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu?

Nasz klient jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi, elektronarzędzi, normaliów oraz profesjonalnej chemii przemysłowej i do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / DORADCA TECHNICZNY która/y będzie odpowiedzialny za obsługę rynku w okolicach Słupską.

Nawiązując współpracę możesz liczyć na:

  • wynagrodzenie podstawowe+ premia na start podczas okresu próbnego
  • nieograniczoną premię zależną od marży i dodatkowe wynikające z realizacji zadań specjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • samochód służbowy do użytku prywatnego
  • pakiet medyczny
  • karta sportowa
  • ubezpieczenie Grupowe
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym / mobilnym
  • elastyczny czas pracy
  • pełne wsparcie pozostałych działów firmy
  • możliwość ciągłego rozwoju kompetencji

Do twoich zadań będzie należeć:

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (profesjonalnych narzędzi, elektronarzędzi, regałów i drabin, normaliów oraz profesjonalnej chemii przemysłowej
  • przygotowywanie ofert
  • pilnowanie zaległości towarowych i płatniczych
  • poszukiwanie nowych produktów
  • negocjacje z klientami
  • uzupełnianie systemu raportowego- planowanie pracy na nadchodzący tydzień i raportowanie efektów
  • podnoszenie kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę i dostawców

Wymagania

Brzmi interesująco? Aplikuj jeśli:

  • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( z zakresu systemów regałowych i drabin lub, 3 lata w sprzedaży narzędzi, elektronarzędzi lub chemii technicznej)
  • posiadasz wiedzę lub wykształcenie techniczne
  • cechuje cię bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i sumienność, wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia
  • posiadasz prawo jazdy kat. B
  • mile widziana wiedza z zakresu przeglądów drabin i regałów

Chcesz wiedzieć jak wygląda proces rekrutacji?

  • sprawdzimy, dopasowanie Twojej aplikacji do oczekiwań pracodawcy,
  • jeśli znajdziemy wiele wspólnych elementów, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu zorganizowania spotkania online z rekruterem IntRec,
  • po pozytywnym przebiegu rozmowy przekażemy rekomendację pracodawcy, który podejmie decyzję, czy jest zainteresowany poznaniem Cię bliżej,
  • jeśli odpowiedź będzie pozytywna, umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielem firmy, do której zaaplikowałeś, w przypadku odrzucenia Twojej kandydatury, wrócimy do ciebie z feedbackiem,
  • mamy nadzieję, że ten proces zakończy się naszym wspólnym sukcesem, a Ty znajdziesz idealne miejsce pracy.

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Rozbudowany system premiowy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi