Przedstawiciel Handlowy - praca mobilna

Onninen Sp. z o.o.

Białystok , podlaskie

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych w branży elektrycznej
  • Aktywna rozbudowa otrzymanej bazy klientów
  • Prowadzenie akwizycji w określonym terenie skierowanej do firm instalacyjnych, wykonawczych oraz budowlanych
  • Ścisła współpraca ze Specjalistą ds. handlowych z zespołu handlowego
  • Realizowanie polityki handlowej firmy

Wymagany profil kandydata:

  • Konieczne doświadczenie i znajomość branży elektrycznej
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne
  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność pracy zespołowej  - praca w zespole ze specjalistą ds. handlowych
  • Zaangażowanie, skuteczność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • auto służbowe
  • laptop i telefon
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.
Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy