Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola nr 97 "Leśna Polanka" ul. Twardowska 23 (Stare Bielany) zatrudni psychologa w wymiarze 8,5 godzin dydaktycznych tygodniowo. Praca od listopada 2024r.
Wymagania:
Wymagane kwalifikacje: ukończone jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia lub spełnienie warunków określonych w art. 63 ust. 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz. U. z 2019 r. poz. 1026) oraz przygotowanie pedagogiczne. Wymagania i oczekiwania: - wykształcenie kierunkowe psychologia i przygotowanie pedagogiczne, - zamiłowanie i pasja do nauczania dzieci - pracowitość i samodzielność w działaniu, - zaangażowanie podczas powierzonych obowiązków - nastawienie na współpracę, komunikację i utrzymywanie pozytywnych relacji w zespole. Zakres obowiązków: 1) prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych 2) diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych 3) udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; 4) podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci; 5) minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku szkolnym i pozaszkolnym uczniów; 6) inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych; 7) pomoc rodzicom i nauczycielom w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień uczniów; 8) wspieranie nauczycieli i innych specjalistów w: rozpoznawaniu indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów zainteresowań i uzdolnień uczniów oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych Oferujemy: - umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia, - szkolenia i wsparcie doświadczonej kadry.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty poświadczające kwalifikacje zawodowe. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Certyfikaty szkoleń
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia