Opis stanowiska pracy

Dyrektor Gminnego Przedszkola Publicznego „Radosne wzgórze” w Zakroczymiu poszukuje kandydatów na stanowisko – psycholog Praca w: Gminne Przedszkole Publiczne „Radosne wzgórze” w Zakroczymiu ul. Warszawska 25 05-170 Zakroczym Stanowisko: psycholog/psycholog dziecięcy Wymiar czasu pracy: 9/22 godziny tygodniowo (0,41 etatu) Okres zatrudnienia: od 1 listopada 2024 r. do 31 sierpnia 2025 r. Podstawa zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony na podstawie Karty Nauczyciela
Wymagania:
Kwalifikacje zgodne § 29 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023r.(Dz.U.2023poz.2102) w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli, kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela psychologa w przedszkolach, szkołach i placówkach, o których mowa w § 3 ust. 1, § 4, § 16, § 17 ust. 1, § 18 ust. 1, § 19, § 20 ust. 2 i § 21–23. Zakres obowiązków: Zakres obowiązków psychologa przedszkolnego reguluje m. in. poniższy dokument. ROZPORZĄDZENIE MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach Oferujemy: Miła i życzliwa atmosfera w pracy, pełne wsparcie ze strony dyrekcji oraz pracowników przedszkola.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
List motywacyjny. Życiorys (CV) – proszę o dokładne podanie: • ukończonych kierunków i nazw uczelni • posiadanego stopnia awansu zawodowego List motywacyjny oraz życiorys (CV) należy opatrzyć własnoręcznym podpisem, klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzaniedanych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związkuz przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE(RODO).
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Sposób składania dokumentów: Osobiście w sekretariacie Gminnego Przedszkola Publicznego „Radosne wzgórze” w Zakroczymiu, ul. Warszawska 25 w godz. 8:00 – 16:00. do dnia 31.10.2024r. Drogą elektroniczną na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia