Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 18 „Kraina Zaczarowanej Lokomotywy” w Ostrołęce, ul. Mieczysława Karłowicza 18, 07 – 417 Ostrołęka ogłasza nabór na stanowisko: – psychologa od zaraz
Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie uzyskane na kierunku psychologia, - przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: 1. prowadzenie badań i działań diagnostycznych dzieci; 2. diagnozowanie sytuacji wychowawczych w przedszkolu w celu rozwiązywania problemów wychowawczych; 3. udzielanie dzieciom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; 4. podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci, 5. minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy; 6. inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych; 7. pomoc rodzicom i nauczycielom; 8. wspieranie nauczycieli i innych specjalistów; 9. udział w zebraniach rady pedagogicznej oraz zebraniach z rodzicami; 10. prowadzenie obowiązkowej dokumentacji pedagogicznej; Oferujemy: Rozwój zawodowy i osobisty, doświadczenie w pracy z dziećmi.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
dyplom ukończenia studiów I stopnia przygotowanie pedagogiczne Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): CV, dyplom ukończenia studiów, kopie dokumentów potwierdzających wymagania niezbędne w zakresie wykształcenia, świadectwa pracy. Oświadczenie - zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Książeczka do celów sanitarno – epidemicznych. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://pm18.bip.ostroleka.pl/
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Przedszkole Miejskie Nr 18 „Kraina Zaczarowanej Lokomotywy” w Ostrołęce ul. Mieczysława Karłowicza 18, 07-417 Ostrołęka

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia