Opis stanowiska pracy

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Nowogardzie zatrudni nauczyciela -psychologa (wymagane posiadanie kwalifikacji określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. 2023, poz.2102).
Wymagania:
1. Wykształcenie wyższe na kierunku zgodnym z nauczanym przedmiotem lub prowadzonymi zajęciami i przygotowanie pedagogiczne. 2. Obywatelstwo polskie. 3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych. 4. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku. 5. Brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. 6. Brak ukarania karą dyscyplinarną
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, poświadczone przez kandydata za zgodność z oryginałem kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w sekretariacie szkoły, pocztą na adres Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica ul. Poniatowskiego 21, 72-200 Nowogard lub za pośrednictwem poczty e:mail na adres :

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia