Opis stanowiska pracy

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Damnie poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko: Psychologa.
Wymagania:
- ukończenie studiów psychologicznych - kwalifikacje pedagogiczne - mile widziany kurs psychoterapeutyczny i dodatkowe specjalizacje. Zakres obowiązków: - praca indywidualna i grupowa z dziećmi - prowadzenie konsultacji psychologicznych, - przekazywanie informacji zwrotnej rodzicom dzieci, - prowadzenie dokumentacji psychologicznej wg. obowiązujących przepisów. Oferujemy: Możliwość pracy o ugruntowanej pozycji rynkowej, co zapewnia stabilność zatrudnienia oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego w innowacyjnym i wspierającym środowisku. Elastyczny system zatrudnienia, który pozwala na dostosowanie dni i godzin pracy do indywidualnych potrzeb pracownika, zapewniając równocześnie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Pracę w miłej atmosferze wśród wykwalifikowanego personelu
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
cv
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia