Opis stanowiska pracy

Psycholog
Wymagania:
Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, odpowiednie kursy i szkolenia w zakresie pracy z dzieckiem o zaburzonym rozwoju, umiejętność prowadzenia diagnozy psychologicznej oraz oceny psychomotorycznego rozwoju dzieci Znajomość narzędzi diagnostycznych do oceny funkcjonowania dziecka oraz umiejętność dopasowania ich do potrzeb terapii dzieci Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi (rodzice, specjaliści) Umiejętność pracy w zespole Cierpliwość oraz empatia Umiejętność tworzenia i wdrażania indywidualnych programów terapeutycznych Empatia i umiejętność budowania pozytywnych relacji z dziećmi Doskonałe umiejętności komunikacyjne Zaangażowanie i chęć pracy z dziećmi o różnych potrzebach Zakres obowiązków: Przeprowadzanie diagnozy psychologicznej dzieci i określanie ich potrzeb terapeutycznych Opracowywanie indywidualnych planów terapeutycznych i monitorowanie postępów w terapii Współpraca z zespołem terapeutycznym, w tym fizjoterapeutami, logopedami i pedagogami Udzielanie wsparcia i porad psychologicznych zarówno dzieciom, jak i ich rodzinom Budowanie pozytywnych relacji z dziećmi oraz tworzenie atmosfery zaufania i akceptacji Prowadzenie dokumentacji terapeutycznej i raportów postępów Prowadzenie zajęć terapeutycznych Ocena poziomu funkcjonowania uczniów w oparciu o dostępne narzędzia, określanie sfery najbliższego rozwoju Prowadzenie dokumentacji procesu rewalidacyjnego i terapeutycznego ucznia zgodnie z przepisami prawa oraz obowiązującym standardem Tworzenie niezbędnych dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych Współpraca z rodzicami/opiekunami uczniów, prowadzenie rozmów ze zgłaszającymi taką potrzebę Współpraca z innymi specjalistami Oferujemy: wymiar zatrudnienia: ¾ etatu,umowa o pracę, wynagrodzenie zgodne z kwalifikacjami oraz doświadczeniem kandydata pracę w zgranym, zaangażowanym zespole
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
doświadczenie na podobnym stanowisku Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Ukończone kursy i szkolenia Doświadczenie w pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: lub osobiście w sekretariacie szkoły

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia