Opis stanowiska pracy

DYREKTOR Przedszkola Nr 34 "Mali Odkrywcy" w Bydgoszczy ogłasza nabór na wolne stanowisko: PSYCHOLOG
Wymagania:
Ukończone studia magisterskie na kierunku psychologia. Umiejętność budowania relacji z dziećmi, nauczycielami oraz rodzicami. Wysokie kompetencje interpersonalne i empatia. Umiejętność pracy w zespole i współpracy z różnymi podmiotami. Znajomość metod pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zakres obowiązków: Do zakresu zadań wykonywanych na stanowisku psychologa należeć będą m.in.: 1. Prowadzenie działalności terapeutycznej, wspieranie rozwoju dzieci i minimalizowanie skutków ich zaburzeń rozwojowych oraz prowadzenie dokumentacji psychologicznej, związanej z pracą w placówce oświatowej. 2. Realizowanie zadań zgodnie z zapisami rozporządzenia MEN z dnia 22 lipca 2022 r. w sprawie wykazu zajęć prowadzonych bezpośrednio z uczniami lub wychowankami albo na ich rzecz przez nauczycieli poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz nauczycieli: pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych. 3. Prowadzenie indywidualnych oraz grupowych konsultacji z dziećmi, mających na celu wspieranie ich rozwoju emocjonalnego, społecznego i poznawczego. 4. Prowadzenie dokumentacji psychologicznej dzieci, w tym sporządzanie diagnoz, planów wsparcia oraz opinii psychologicznych. Oferujemy: Oferujemy: Pracę w przyjaznej atmosferze z zespołem doświadczonych nauczycieli i specjalistów. Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach. Elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb przedszkola. Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1. List motywacyjny 2. Życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej 3. Kwestionariusz osobowy 4. Kandydata kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i przygotowanie pedagogiczne 5. Kserokopia aktu nadania stopnia awansu zawodowego (jeśli kandydat posiada) 6. Kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej 7. Kserokopia dokumentu potwierdzającego obywatelstwo polskie 8. Oświadczenie, że kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe 9. Oświadczenie, że kandydat jest obywatelem polskim 10. Oświadczenie że nie toczy się przeciwko kandydatowi postępowanie dyscyplinarne 11. Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku 12. Oświadczenie, że o braku przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na stanowisku psychologa "Kserokopie potwierdzone przez kandydata"
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: - lub doręczyć osobiście Przedszkole nr 34 "Mali Odkrywcy" ul. R. Dmowskiego 11 85-319 Bydgoszcz z dopiskiem "Nabór na stanowisko Psychologa'

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia