Opis stanowiska pracy

OFERTA PRACY NA STANOWISKO NAUCZYCIELA PSYCHOLOGA WYMIAR ZATRUDNIENIA 10/22
Wymagania:
1. Niezbędne: a) wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym, b) obywatelstwo polskie, c) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, d) zaświadczenie o niekaralności, e) sumienność, dokładność, odpowiedzialność, f) dyspozycyjność, g) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na wyżej wymienionym stanowisku. 2. Dodatkowe: a) umiejętność pracy z dziećmi oraz pracy w grupie, b) sprawne reagowanie w sytuacji zagrożenia, c) dobra organizacja pracy, d) samodzielność.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: CV należy przesłać na adres e-mail szkoły lub pocztą tradycyjną do dnia 02 sierpnia 2024 r.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia