Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Misie Filipisie al. Jana Pawła II 192 Kraków Wymagania: Wykształcenie w zakresie: psychologii Zakres obowiązków: Opracowywanie i realizacja indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci wymagających wsparcia psychologicznego i pedagogicznego Prowadzenie dokumentacji przedszkolnej Udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym Przeprowadzanie zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, zgodnie z ich potrzebami i możliwościami rozwojowymi Współpraca z rodzicami w zakresie diagnozy, terapii i wsparcia psychologicznego i pedagogicznego dla dzieci Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci Oferujemy: Przyjazną i wspierającą atmosferę pracy Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia