Opis stanowiska pracy

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej poszukuje nauczyciela na stanowisku psychologa w wymiarze 9/22. Praca z uczniami szkoły podstawowej oraz wychowankami oddziału przedszkolnego. Możliwe jest ewentualne zatrudnienie w przypadku posiadania odpowiednich uprawnień na godziny rewalidacji.
Wymagania:
Osoba, która ubiega się o zatrudnienie zobowiązana jest posiadać kwalifikacje, o których mowa w paragrafie 29 Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 roku (Dz.U. 2023 r. poz. 2102) i spełnia warunki określone w art. 63 ust 1 ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów (Dz.U. z 2019 r. poz. 1026 i posiada przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: Praca z uczniami szkoły podstawowej klasy I- VIII oraz wychowankami oddziału przedszkolnego w 3 latki - 6 latki. Jeżeli kandydat miałby uprawnienia do prowadzenia zajęć rewalidacji to możliwe będzie przydzielenie dodatkowych dwóch godzin. Łączna liczba oferowanych godzin wynosiłaby zatem 11/22.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Wypełniony kwestionariusz osoby ubiegającej o zatrudnienie. Dyplom studiów pierwszego i drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia wraz z odpowiednim przygotowaniem pedagogicznym. Zaświadczenie o niekaralności. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Dodatkowe świadectwa ukończenia studiów podyplomowych.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Prosimy o składanie dokumentów sekretariacie szkoły

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia