Opis stanowiska pracy

Praca na stanowisku psychologa w szkole podstawowej z oddziałem przedszkolnym w wymiarze pół etatu
Wymagania:
Ukończenie studiów magisterskich na kierunku psychologia oraz przygotowanie pedagogiczne kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela-psychologa w rozumieniu przepisów rozporządzenia MEN Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole i oddziale przedszkolnym, prowadzenie obserwacji i diagnozy, podejmowanie działań profilaktycznych Oferujemy: Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 0,5 etatu , elastyczny czas pracy, współpracę z doświadczonymi i zaangażowanymi nauczycielami, miłą atmosferę
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV, list motywacyjny, dyplom ukończenia studiów kierunkowych, kserokopie dokumentów potwierdzających wymagania niezbędne w zakresie wykształcenia, świadectwa pracy, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, oświadczenie- zgodna na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji, zaświadczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia