Opis stanowiska pracy

Gminne Przedszkole w Twardocicach zatrudni psychologa.
Wymagania:
1) posiadanie kwalifikacji zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. 2023 r., poz. 2102); 2) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych; 3) kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne; 4) kandydat nie widnieje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym oraz Centralnym Rejestrze Orzeczeń Dyscyplinarnych; 5) aktualna książeczka sanepidu; Zakres obowiązków: 1) otaczanie opieką psychologiczną wszystkich dzieci uczęszczających do przedszkola; 2) prowadzenie działań diagnostycznych, profilaktycznych i terapeutycznych w celu zminimalizowania i zapobiegania skutkom zakłóceń rozwojowych; 3) współpraca i wspieranie działań nauczycieli przedszkola; 4) współpraca z rodzicami, prowadzenie doradztwa, konsultacji. Oferujemy: 1) wynagrodzenie zasadnicze wg posiadanych kwalifikacji, 2) elastyczne godziny pracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1) CV; 2) kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie; 3) kserokopie świadectw potwierdzających przebieg pracy zawodowej; 4) oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne; 5) zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Gminne Przedszkole w Twardocicach Twardocice 53 59-524 Pielgrzymka

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia