Opis stanowiska pracy

Do naszej placówki na Białołęce przy ulicy Kościeszów 4 (przy Galerii Północnej) poszukujemy nauczyciela współorganizującego proces kształcenia. Praca w wymiarze pełnego etatu, w oddziałach 1-3, 4. Jesteśmy młodą placówką, nastawioną na zapewnienie optymalnych warunków rozwoju uczniom z trudnościami w zakresie relacji społecznych oraz zaburzeniami zachowania. Szkoła pracuje zgodnie z kalendarzem MEN - wakacje (od 5 lipca do 20 sierpnia), ferie, dni około świąteczne są wolne od pracy i w pełni wynagradzane. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Wymagania:
- wykształcenia kierunkowego – psychologiczne, pedagogiczne (licencjat i wyżej) lub studiów w zakresie oligofrenopedagogiki - warunek konieczny - znajomości tematyki zaburzeń ze spektrum autyzmu - empatii i zaangażowania do pracy - dobrej energii i optymizmu Zakres obowiązków: Wspomagania uczniów z diagnozą Zespołu Aspergera oraz autyzmu, sporządzanie dokumentacji (IPET, Wopfu itp.) oraz prowadzenie terapii. Oferujemy: -> atrakcyjne wynagrodzenie -> pracę w młodym, kreatywnym zespole -> pracę w klasach liczących do 12 uczniów -> stałe wsparcie specjalistów psychologów oraz pedagogów specjalnych -> współtworzenie nowoczesnej, nastawionej na rozwój potencjału ucznia placówki
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty potwierdzające wykształcenie i uprawnienia oraz poprzednie miejsca zatrudnienia.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia