Opis stanowiska pracy

Zatrudnię psychologa z przygotowaniem pedagogicznym do przedszkola z pełnymi kwalifikacjami na stanowisko psychologa.
Wymagania:
1. Wykształcenie - 5 letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia lub I i II stopień studiów wyższych na kierunku psychologia 2. Przygotowanie pedagogiczne dla psychologów. 3. Predyspozycje do pracy z małym dzieckiem 3-6 lat / np. doświadczenie w pracy z małym dzieckiem 4. Praca lub praktyki z małym dzieckiem jako psycholog. 5. Posiadanie umiejętności diagnozowania, obserwowania dzieci i analizowania zachowań dziecka, udzielenia pomocy w sytuacjach trudnych dziecku, wychowawcy i rodzicom oraz umiejętność prowadzenia rozmów z rodzicami i nauczycielami w placówce. Zakres obowiązków: 1. Prowadzenie obserwacji dzieci, diagnozowanie sytuacji trudnych i zachowań jednostki. 2. Prowadzenie elektronicznego dziennika psychologa. 3. Wspomaganie dzieci, rodziców i nauczycieli. 4. Prowadzenie zajęć Rewalidacji i pomocy psychologiczno-pedagogicznej, pomoc w organizacji takich zajęć innym specjalistom. 5. Udział w naradach i szkoleniach Rady Pedagogicznej oraz szkolenie nauczycieli. 6. Udział w realizacji zadań Rocznego Planu Dydaktyczno-Wychowawczego Przedszkola. 7. Opracowanie planu pracy psychologa oraz planów pracy z dziećmi objętymi przez siebie Rewalidacją lub PPP. Wspieranie w tym zakresie nauczycieli specjalistów. 9. Umiejętność współpracy w zespole nauczycieli i rodziców. 8. Realizacja zadań psychologa wynikających z art 24 ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1798 z dnia 5 września 2023 r.) Oferujemy: Salę terapeutyczną, komputer, materiały biurowe i do zajęć z dziećmi.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1. CV 2.Podanie z uzasadnieniem podjęcia pracy w przedszkolu. 3. ksero- Dyplom ukończenia studiów magisterskich i suplement do dyplomu. 4.ksero -Dyplom/Świadectwo ukończenia przygotowania pedagogicznego dla psychologów.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: 1. Dostarczyć na adres: Przedszkole nr 42 im. Przyjaciół Przyrody w Bielsku-Białej, ul. Cieszyńska 383, 43-382 Bielsko-Biała lub 2. Przesłać na adres e-mail : 3. Na rozmowę kwalifikacyjną należy przynieść : 1) Świadectwa pracy z poprzednich miejsc zatrudnienia. 2) Referencje. 3) Potwierdzenia ukończenia różnych kursów i szkoleń. 4) Inne, którymi można się pochwalić.

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia