Opis stanowiska pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Orła Białego w Ostrołęce poszukuje kandydata do pracy na stanowisko psychologa. Umowa na zastępstwo do 04.01.2025r.
Wymagania:
5- letnie studia magisterskie na kierunku psychologia, przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: Udzielanie uczniom, ich rodzicom, nauczycielom oraz wychowawcom pomocy psychologiczno-pedagogicznej i organizowanie tej pomocy na zasadach określonych w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno—pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach. Oferujemy: Umowa o pracę na zastępstwo.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
• CV, kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, • kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie wykształcenie i kwalifikacje zawodowe • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE 119 z 4.05.2016)- ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (RODO) w celach przeprowadzenia naboru na stanowisko psychologa szkolnego • klauzula informacyjna Wzory oświadczeń dostępne na stronie: https://sp6.ostroleka.edu.pl/bip/oferty-pracy/
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: https://sp6.ostroleka.edu.pl/bip/oferty-pracy/

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia