Opis stanowiska pracy

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 11 w Jarosławiu ogłasza ofertę pracy na stanowisku psychologa w wymiarze pół etatu (9/22) na czas określony w okresie 01.11.2024 r.-31.08.2025 r. Zakres wykonywanych obowiązków zgodny z obowiązującym prawem. Wysokość wynagrodzenia zgodna z Kartą Nauczyciela.
Wymagania:
kwalifikacje zawodowe - wyższe magisterskie kierunek psychologia z przygotowaniem pedagogicznym; - doświadczenie w zakresie pracy psychologicznej z dziećmi i młodzieżą; - umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi nauczycielami i specjalistami. Zakres obowiązków: Opracowywanie i realizacja indywidualnych programów edukacyjno-terapeutycznych dla dzieci wymagających wsparcia psychologicznego i pedagogicznego. Udzielanie pomocy i wsparcia dzieciom w rozwoju emocjonalnym, społecznym i poznawczym. Przeprowadzanie zajęć indywidualnych lub grupowych z dziećmi, zgodnie z ich potrzebami i możliwościami rozwojowymi. Współpraca z rodzicami w zakresie diagnozy, terapii i wsparcia psychologicznego i pedagogicznego dla dzieci. Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami w celu zapewnienia kompleksowej opieki i wsparcia dla dzieci. Realizacja działań profilaktycznych i interwencyjnych w przypadku trudności rozwojowych lub zachowań problematycznych u dzieci. Prowadzenie dokumentacji oraz raportowanie postępów i trudności w rozwoju dzieci. Oferujemy: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; - odpowiednie narzędzia do pracy, - dostęp do fachowej i aktualnej literatury naukowej i popularnonaukowej oraz możliwości doposażania gabinetu zgodnie z potrzebami, - miłą, przyjazną, wspierającą atmosferę, - możliwość podnoszenia kwalifikacji, -możliwość realizowania stopni awansu zawodowego zgodnie z KN, -możliwość współtworzenia placówki otwartej na dobro dziecka
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
List motywacyjny. Curriculum Vitae. dokumenty poświadczające kwalifikacje zawodowe.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Miejskie Przedszkole nr 11 w Jarosławiu ul. Kraszewskiego 1, 37-500 Jarosław lub mail:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia