Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy Poszukujemy psychologa, który dołączy do kadry naszej szkoły i przedszkola. Praca na część etatu - do ustalenia. Wymagania: Oczekujemy: - pogodnego nastawienie do kadry, dzieci i rodziców - umiejętności podążania za dzieckiem - otwartości na edukację alternatywną - wykształcenia kierunkowego - zaangażowania w pracę Mile widziana znajomość pracy metodą Montessori. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - miłą, przyjazną, wspierającą atmosferę - pracę w elastycznych godzinach (do uzgodnienia) - swobodę w realizacji własnych pomysłów, - współtworzenie nowoczesnej, alternatywnej edukacji Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): Dokumenty poświadczające uprawnienia do nauczania oraz CV Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia