Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, Filia w Wojniczu poszukuje kandydatów do pracy na zastępstwo na stanowisku NAUCZYCIEL PSYCHOLOG w wymiarze 0,65 etatu (pensum 13 godzin tygodniowo) Miejsce zatrudnienia: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, Filia w Wojniczu ul. Jagiellońska 17 32-830 Wojnicz Termin zatrudnienia: X/XI 2024 r. Wymagania: wykształcenie wyższe - mgr psychologii wraz z ukończonym przygotowaniem pedagogicznym; dodatkowo mile widziane ukończone studia podyplomowe np. w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka, socjoterapii, mediacji. Zakres obowiązków: diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów, opracowywanie i sporządzanie opinii i orzeczeń, prowadzenie terapii psychologicznej, prowadzenie dokumentacji badań, wspieranie rodziców, nauczycieli, placówek oświatowych, przeprowadzanie zajęć psychoedukacyjnych dla uczniów, prelekcji, warsztatów dla rodziców, szkoleń rad pedagogicznych - na terenie szkół i placówek oświatowych, przygotowywanie dokumentacji na Zespół Orzekający, uczestniczenie w Radach Pedagogicznych, inne zadania zlecone przez przełożonego. Oferujemy: Wynagrodzenie: zgodnie z udokumentowanym wykształceniem, posiadanym stopniem awansu zawodowego nauczyciela, stażem pracy oraz obowiązującymi przepisami dotyczącymi wynagradzania nauczycieli (nauczyciel początkujący: 4908 zł brutto, nauczyciel mianowany: 5057 zł brutto, nauczyciel dyplomowany: 5915 zł brutto / podane wynagrodzenie dotyczy pełnego wymiaru etatu/ Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne): CV, klauzula informacyjna RODO dla kandydata do pracy, dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje - dyplomy ukończenia studiów, suplementy itp. (do wglądu). Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: 1) adres e-mail: z dopiskiem w temacie "oferta pracy psycholog-PPPP Filia w Wojniczu" 2) pocztą tradycyjną: Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie, ul. Krzyska 17a, 33-100 Tarnów z dopiskiem na kopercie "oferta pracy psycholog-PPPP Filia w Wojniczu"

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia