Opis stanowiska pracy

- praca indywidualna z dzieckiem lub w małej grupie - współpraca z nauczycielami grup - konsultacje z rodzicami - wspieranie nauczycieli i rodziców - udział w pracach zespołu ds. pomocy psychologiczno-pedagogicznej - prowadzenie obowiązkowej dokumentacji nauczyciela specjalisty - doskonalenie swoich umiejętności poprzez korzystanie ze szkoleń
Wymagania:
Kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela psychologa w placówkach oświatowych. Zakres obowiązków: Obowiązki wynikające z rozporządzenia dotyczącego udzielania pomocy psychologiczno- pedagogicznej przez psychologa oraz obowiązki wynikające z pracy z dziećmi wskazane w orzeczeniach lub opiniach wystawionych przez Poradnie psychologiczno-pedagogiczną. Oferujemy: Wynagrodzenie indywidualnie uzgadniane. Dobrze wyposażone gabinety do terapii Służbowy sprzęt do pracy Dofinansowanie do szkoleń. Dostosowanie się do posiadanego grafiku godzin pracy.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty potwierdzające kwalifikacje do zajmowania stanowiska nauczyciela psychologa, zaświadczenie o niekaralności, CV. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Posiadane zaświadczenia o ukończonych szkoleniach Wzory oświadczeń dostępne na stronie:
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia