Opis stanowiska pracy

Psycholog w przedszkolu pełni wiele ważnych funkcji. Jest wsparciem dla kadry i dla dzieci. A w dużej mierze także dla rodziców. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i możliwości obserwacji dzieci przez psychologa, jego diagnozy czy opinie pomagają w dobrym funkcjonowaniu dziecka w placówce
Wymagania:
Jednolite studia magisterskie lub studia pierwszego i drugiego stopnia, na kierunku psychologia - w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom (albo spełnia warunki określone w art. 63 ust. 1 ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów). Rozporządzenie Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz.U. z 2023 r. poz. 2102) – § 37, § 40 posiada przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: Prowadzenie badań diagnostycznych , indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych dzieci oraz wspierania rozwoju. Prowadzenie terapii psycholgicznej. Zakres wykonywanych obowiązków zgodny z obowiązującym prawem. Oferujemy: Wysokość wynagrodzenia zgodna z Kartą Nauczyciela(tj.D.U.z 2023 poz.984)ze zm.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV Aktualne kwalifikacje nauczyciela wymagane na stanowisku nauczyciel psycholog w przedszkolu Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Kursy, Warsztaty Wzory oświadczeń dostępne na stronie: mpp2boleslawiec.szkolnastrona.pl
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia