Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie na podstawie KN, rok szkolny 2024/2025 w Bursie Szkolnej Nr 12 w Łodzi na stanowisku Psycholog. Miejsce świadczenia pracy - 93-278 Łódź ul.Podgórna 9/11. Placówka opiekuńczo-wychowawcza (feryjna).
Wymagania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym Zakres obowiązków: 1. Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych wychowanków w celu określenia mocnych stron, predyspozycji, zainteresowań i uzdolnień wychowanków oraz przyczyn niepowodzeń edukacyjnych lub trudności w funkcjonowaniu wychowanków, w tym barier i ograniczeń utrudniających funkcjonowanie wychowanka i jego uczestnictwo w życiu bursy; 2. Udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb; 3. Podejmowanie działań z zakresu profilaktyki uzależnień i innych problemów dzieci i młodzieży; 4. Minimalizowanie skutków zaburzeń rozwojowych, zapobieganie zaburzeniom zachowania oraz inicjowanie różnych form pomocy w środowisku pozaszkolnym uczniów; 5. Inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych; 6. Wspieranie rodziców /opiekunów prawnym i wychowawców bursy w rozpoznawaniu i rozwijaniu indywidualnych możliwości, predyspozycji i uzdolnień wychowanków; Oferujemy: Zatrudnienie od 10.2024r. na podstawie KN.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia