Opis stanowiska pracy

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Łazach zatrudni psychologa w wymiarze 15/20 etatu.
Wymagania:
Wymagania do zajmowania stanowiska psychologa szkolnego zgodne z przepisami prawa oświatowego. Zakres obowiązków: zapewnienie uczniom właściwej pomocy psychologicznej na terenie szkoły oraz wspieranie rodziców w procesie wychowania; rozpoznawanie i wspieranie mocnych stron ucznia; diagnoza trudności emocjonalnych ucznia; prowadzenie indywidualnych lub grupowych zajęć terapeutycznych z uczniami; prowadzenie zajęć warsztatowych w klasach; rozmowy, spotkania w razie potrzeb; przeciwdziałanie niepowodzeniom szkolnym; podejmowanie działań mediacyjnych w sprawach wychowawczych;indywidualne rozmowy z rodzicami uczniów; udzielanie porad i konsultacji w sprawach wychowawczych; udzielanie wsparcia w trudnych sytuacjach, pomoc w skierowaniu rodziców do specjalistycznych placówek; udzielanie informacji zwrotnych na temat rozwoju, postępów i funkcjonowania dziecka, ukierunkowywanie oddziaływań rodzicielskich; działania o charakterze psychoedukacyjnym (dni otwarte, ulotki, gazetka ścienna); Oferujemy: stałe zatrudnienie w niewielkiej szkole podstawowej z rodzinną atmosferą
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia