Opis stanowiska pracy

Zadaniem psychologa szkolnego jest świadczenie wsparcia psychologicznego uczniom, nauczycielom i rodzicom w celu poprawy ogólnego dobrostanu emocjonalnego, radzenia sobie ze stresem oraz wspierania sukcesu szkolnego.
Wymagania:
Stopień magistra z psychologii z kwalifikacjami pedagogicznymi Zakres obowiązków: Udzielanie indywidualnego wsparcia psychologicznego uczniom.Przeprowadzanie wywiadów i ocen psychologicznych.Organizacja i prowadzenie grup wsparcia dla uczniów przeżywających podobne trudności emocjonalne.Tworzenie programów edukacyjnych dotyczących zdrowia psychicznego i umiejętności społecznych. Konsultowanie z nauczycielami w sprawach uczniów z trudnościami.Organizowanie warsztatów dla nauczycieli dotyczących radzenia sobie z trudnościami uczniów w kontekście zdrowia psychicznego.Organizowanie spotkań z rodzicami w celu omówienia postępów i trudności uczniów.Udzielanie rodzicom porad w zakresie wsparcia emocjonalnego dla dzieci. Współpraca z innymi specjalistami szkolnymi w celu świadczenia kompleksowej pomocy.Reagowanie na sytuacje kryzysowe.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
1. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie. 2. Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: ul. Sienkiewicza 54 82-400 Sztum

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia