Opis stanowiska pracy

- wymiar etatu: pełny etat (22/22) - umowa o pracę / zatrudnienie na podstawie Karty Nauczyciela - praca wg stałego grafiku (również w soboty, ferie zimowe i wakacje- 35 dni urlopu) - data rozpoczęcia pracy: 01.12.2024r. - miejsce pracy: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 2 w Warszawie, ul. Strażacka 57, 04-462 Warszawa
Wymagania:

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku psychologia w specjalności odpowiadającej prowadzonym zajęciom. Zgodnie z § 18. Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 1 sierpnia 2017r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. - Przygotowanie pedagogiczne. -Obywatelstwo polskie. - Kandydat posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych. - Kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego. - Kandydat cieszy się nieposzlakowaną opinią. Wymagania dodatkowe: - Studia w zakresie resocjalizacji. - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. - Umiejętność organizacji pracy, terminowość, sumienność i rzetelność w wykonywaniu zadań. Zakres obowiązków: - Prowadzenie badań diagnostycznych wychowanków, w tym diagnozowanie ich potencjalnych możliwości. - Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w celu wspierania rozwoju wychowanków. - Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologiczno-pedagogicznej. - Systematyczna praca z wychowankami. - Udział w spotkaniach Zespołu Wychowawczego. - Analizowanie we współpracy z wychowawcami warunków rozwoju wychowanków. Oferujemy: Wynagrodzenie na podstawie Karty Nauczyciela Dodatek za warunki trudne 55% Dodatkowe wynagrodzenie roczne. Korzystanie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV z klauzulą RODO
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia