Opis stanowiska pracy

Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, prowadzenie spotkań interwencyjnych i mediacyjnych z uczniami, itp.
Wymagania:
Doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa szkolnego. Biegła znajomość prawa w zakresie m.in. pomocy psychologiczno-pedagogicznej, prowadzenia dokumentacji itd. Zakres obowiązków: Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach Oferujemy: Umowa o pracę na czas określony, wynagrodzenie zasadnicze zgodnie ze stopniem awansu zawodowego od 2454 zł do 2958 zł,
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
List motywacyjny. Curriculum Vitae
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: e mail: adres: Szkoła Podstawowa w Kaliskach, ul. szkolna 7, 83-400 Kościerzyna telefon 58 686 20 81

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia