Opis stanowiska pracy

Zatrudnienie w wymiarze 12/22 etatu na stanowisku psychologa w obiekcie 1. - Olsztyn ul. Kościuszki 70
Wymagania:
Wymagania kwalifikacyjne w zakresie psychologii. Przygotowanie pedagogiczne Zakres obowiązków: Obowiązki określone w Art 6 Karty Nauczyciela oraz w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach, rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 kwietnia 2013 r. w sprawie wykazu zajęć prowadzonych bezpośrednio z uczniami lub wychowankami albo na ich rzecz przez nauczycieli poradni psychologiczno-pedagogicznych oraz nauczycieli: pedagogów, pedagogów specjalnych, psychologów, logopedów, terapeutów pedagogicznych i doradców zawodowych. Oferujemy: Umowę o pracę na czas określony - od dnia w którym zostaną spełnione wszystkie wymagania formalne dotyczące zatrudnienia w szkole do dnia zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2024/2025
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Curriculum Vitae, List motywacyjny
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia