Opis stanowiska pracy

Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie zatrudni na umowę o pracę na stanowisko psychologa 1 osobę w niepełnym wymiarze czasu pracy tj. 16 godzin z 22.
Wymagania:
Wymagania niezbędne: 1. obywatelstwo polskie z zastrzeżeniem art. 11 ust. 2 i ust. 3 ustawy o pracownikach samorządowych, 2. posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, 3. wykształcenie wyższe na kierunku psychologia, 4. prawo do wykonywania zawodu psychologa w rozumieniu ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów, 5. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, Zakres obowiązków: Zakres działań wykonywanych na stanowisku obejmuje m.in.: 1. prowadzenie dokumentacji psychologicznej, 2. działania diagnostyczne, 3. poradnictwo i pomoc psychologiczna, 4. działania profilaktyczne, 5. preorientacja zawodowa, 6. współpraca z rodzicami, 7. współpraca z zespołem wychowanków, nauczycieli, psychologów
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Wymagane dokumenty: 1. list motywacyjny i CV,
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia