Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem poszukujemy na wolne stanowisko pracy: Psycholog Jeśli jesteś chętny do intensywnej pracy nad stymulacją rozwoju naszych podopiecznych, zależy Ci na rozwoju własnych kompetencji, chcesz się szkolić i uczyć razem z naszym zespołem, wyślij do nas swoje CV.
Wymagania:
Ukończenie wyższych studiów magisterskich - kierunkowe. Mile widziane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi, odbyty staż lub chęć rozpoczęcia i realizacji nowych wyzwań. Kandydat/ka powinien posiadać przygotowanie pedagogiczne w formie kursu kwalifikacyjnego lub wpisu w suplemencie do dyplomu (lub posiadać gotowość do uzupełnienia wymaganych kwalifikacji). Zakres obowiązków: • prowadzenie diagnoz i terapii psychologicznej • przeprowadzanie wywiadu z rodzicami/opiekunami prawnymi dziecka • spotkania terapeutyczne, których głównym celem jest wsparcie dzieci w ich naturalnym rozwoju, oraz borykającymi się z różnego rodzaju trudnościami. • rozwijanie kompetencji społecznych, przejawiających się w relacjach z koleżankami i kolegami, grupie rówieśniczej i wspieranie umiejętności dziecka i budowanie w nim poczucia pewności siebie • pomoc w zrozumieniu sytuacji szczególnie trudnych (dla każdego, a szczególnie młodego człowieka) w tym śmierci, choroby, traumatycznych doświadczeń. • stymulowanie rozwoju poznawczego, społecznego oraz emocjonalnego dziecka • wspieranie rodziców (opiekunów prawnych) w radzeniu sobie z trudnościami wychowawczymi na każdym etapie rozwojowym dziecka • prowadzenie wymaganej dokumentacji • dbanie o bezpieczeństwo własne i podopiecznych placówki • stosowanie się do przepisów oraz wewnętrznych procedur postępowania i regulaminów. Oferujemy: Proponujemy pracę w zespole pełnym pasji, jako pracę dodatkową lub w pełnym wymiarze. Elastyczny grafik. Umowa o pracę / zlecenie.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
CV plus List motywacyjny. W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PEGAZ Marzena Rusiłowicz, jako organie prowadzącym Niepubliczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną ROZWIN SKRZYDŁA w Białymstoku, ul. Upalna 36, 15-688 Białystok w celu przeprowadzenia obecnego postepowania rekrutacyjnego oraz w rekrutacjach prowadzonych w przyszłości. Wzory oświadczeń dostępne na stronie: www.poradniarozwinskrzydla.pl
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Wymagane dokumenty prosimy przesłać na adres: lub Dokumenty w postaci CV oraz listu motywacyjnego mogą Państwo również wysyłać pocztą tradycyjną na adres: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczną ROZWIN SKRZYDŁA w Białymstoku, ul. Upalna 36, 15-688 Białystok

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia