Opis stanowiska pracy

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Woli Rzędzińskiej zatrudni psychologa w wymiarze 0,5 etatu do pracy z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat.
Wymagania:
Wykształcenie zgodne z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 14 września 2023 r. w sprawie w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli (Dz. U. poz. 2102) . Wymagane przygotowanie pedagogiczne. Zakres obowiązków: - diagnozowanie indywidualnych potrzeb dzieci - udzielanie pomocy psychologiczno - pedagogicznej - udzielanie wsparcia psychologicznego rodzicom - pomoc nauczycielom w rozpoznawaniu problemów wychowawczych Oferujemy: - stabilne warunki pracy - miła atmosfera
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
- dyplom ukończenia studiów kierunkowych z przygotowaniem pedagogicznym - CV Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): - zaświadczenia kursów i szkoleń w zakresie pracy z dziećmi przedszkolnymi - świadectwa pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia