Referent ds. księgowości

HR SIGMA

Skoczów, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Skoczów

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
  • Wystawianie i weryfikowanie faktur sprzedaży
  • Monitorowanie terminowego upływu należności od klientów
  • Przygotowanie przelewów bankowych oraz księgowanie wyciągów bankowych
  • wsparcie w prowadzeniu Kadr
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, administracja)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów księgowych oraz pakietu MS Office
  • Skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość programów Subiekt i Rewizor

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA