Opis stanowiska pracy

Dyrektor XIV Liceum Ogólnokształcącego im. mjr H. Sucharskiego w Katowicach , zatrudni od 01.11.2024 r. samodzielnego referenta na 0,75 etatu.
Wymagania:
-wykształcenie minimum średnie związane z obsługą wynagrodzeń i kadr -wiedza w zakresie płac, kadr, rozliczeń ZUS-em, Urzędem Skarbowym -znajomość programów Microsoft Word, Excel -obsługa programu Płatnik -samodzielność, dokładność, zaangażowanie w pracę, systematyczność, odpowiedzialność, punktualność, wysoka kultura osobista, komunikatywność. Wymagania dodatkowe: -umiejętność organizacji pracy własnej, terminowość. -umiejętność pracy w zespole oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji -posiadanie doświadczenia w dziale kadr, w zakresie sporządzania dokumentacji finansowo -kadrowej dotyczącej wynagrodzeń pracowników pedagogicznych. -znajomość przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych. -preferowana znajomość obsługi programu Kadry, Płace, inwentarz, firmy Vulcan -obsługa platformy S.I.O. ,portalu sprawozdawczego GUS-u ,PFRON -znajomość obsługi kasowej - obsługa programu pabs w zakresie planu budżetowego szkoły. - PPK - pracownicze plany kapitałowe Zakres obowiązków: - sporządzanie dokumentacji kadrowej pracowników szkoły -kompleksowe prowadzenie akt osobowych -sporządzanie ,wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników -sporządzanie listy płac dla pracowników szkoły -sporządzanie sprawozdań statystycznych i analiz z zakresu kadr i płac. -obsługa programu Płatnik- m.in. zgłoszenia/wyrejestrowania z ZUS pracowników. -prowadzenie dokumentacji PFRON. -prowadzenie spraw socjalnych-archiwizowanie dokumentacji kadrowej i płacowej. -współpraca w zakresie rozliczania finansowo-księgowego z księgowością w Centrum Usług Wspólnych. Oferujemy: Oferujemy: umowę o pracę, wynagrodzenie według regulaminu pracowników niepedagogicznych ,dodatki.
Twoja aplikacja musi zawierać (dokumenty niezbędne):
Dokumenty niezbędne: życiorys (CV) z informacjami wykształceniu z opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej, adres do korespondencji, adres email, telefon., podpisany list motywacyjny. Dołącz jeśli posiadasz (dokumenty dodatkowe): Proszę dołączyć jeśli się jest w posiadaniu dokumenty dodatkowe.
Wymagane dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: Wymagane dokumenty prosimy wysyłać na adres mailowy:

Prezentacja firmy

Informacja o wolnych stanowiskach pracy w jednostkach systemu oświaty. Z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2024
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy