Regionalny Koordynator sieci Aptek Słonecznych - Łódź i okolice

Apteka Słoneczna

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Drodzy Państwo w związku z dynamicznym rozwojem firmy prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KOORDYNATOR REGIONALNY SIECI APTEK SŁONECZNYCH.

LOKALIZACJA: ŁÓDŹ i OKOLICE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • dbanie o najwyższą jakość obsługi pacjenta

  • koordynowanie pracy personelu aptek

  • nadzór nad realizacją polityki firmy

  • rekrutacja pracowników

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • czynne prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • narzędzia do pracy: komputer i samochód służbowy [ Mercedes GLC)

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.