Rekrutacja spontaniczna - Płock - Projekt OSBL

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Płock, mazowieckie

Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Aldesa Polska Services Sp. z o.o.
Jesteśmy grupą o zasięgu globalnym, wyspecjalizowaną w realizacji projektów z obszaru infrastruktury, energii, budownictwa kubaturowego i przemysłowego, koncesji oraz nowoczesnych technologii. Nasza przeszło 50-letnia historia, projekty w 15 krajach i zespół ponad 2,500 fachowców pozwalają nam na dostarczanie kompleksowych rozwiązań.

W Polsce, od 2007 roku prowadzimy działalność w sektorach takich jak budownictwo, infrastruktura, przemysł, energetyka i technologie. Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 60 projektów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

W Aldesa Polska Services Sp. z o.o. poszukujemy pasjonatów inżynierii i specjalistów gotowych na wyzwania w projektach tak innowacyjnych jak Olefiny K002. Jeśli nie widzisz oferty dla siebie, ale wierzysz, że możesz wnieść wartość do naszego zespołu, czekamy na Twoją aplikację spontaniczną!

Co Oferujemy:

  • Unikatowe projekty.
  • Możliwość rozwoju i edukacji w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów.

Wymagania:

  • Pasja do inżynierii i innowacji.
  • Gotowość do pracy w zespole na międzynarodowej arenie.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne.

Obowiązki:

  • Wkład w rozwój i realizację kluczowych projektów.
  • Inicjowanie innowacji i usprawnień w procesach pracy.
  • Współpraca z zespołami projektowymi w celu osiągnięcia celów firmy.

Jeśli jesteś gotów na wyzwania i chcesz dołączyć do lidera w branży, nie czekaj! Wyślij nam swoje CV i list motywacyjny już dziś. Odkryj z nami przyszłość inżynierii.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".