Robotyk/Automatyk/Operator maszyn Yaskawa

Steam Recruitment sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Miejsce pracy: Rybnik

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży automotive poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- obsługa robotów spawalniczych Yaskawa;

- pisanie programów spawalniczych na robotach Yaskawa lub OTC;

- ustawianie procesu spawania na automatach spawalniczych (SKS);

- wykonywanie prac serwisowych na robotach: Yaskawa, OTC, KUKA.

 Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

- umiejętności obsługi robotów spawalniczych;

- znajomości procesu spawania;

- wiedzy z zakresu pisania programów spawalniczych;

- znajomości rysunku technicznego;

- mile widziana znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy:

- zatrudnienia w ramach umowy o pracę/B2B/umowy zlecenie – możliwość wyboru;

- wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i doświadczenia;

- pracę w systemie 3 zmianowym (godz. 6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku;

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie wyślij do nas swoje CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".