rusztowania, monter i pomocnik, Niemcy, od zaraz bez języka i uprawnień montażysta. ok Lipska

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy (okolice Lipska – Piesteritz), zagranica

Opis stanowiska pracy

Polska firma z Gdyni zatrudni:

Monter rusztowań i Pomocnik (z doświadczeniem na rusztowaniach budowlanych).

Zatrudnienie bez agencji i pośredników. Polska umowa. Podpisanie zdalnie. Firma z trójmiasta.

Miejsce pracy: Niemcy (okolice Lipska – Piesteritz)

Inwestycja: obiekty przemysłowe.

Stawka dla pomocnika od 11-12 euro netto/h,

dla Montera – od 13 - 15 euro netto/h.

Wystarczy, żeby:

·         było doświadczenie przy rusztowaniach dla Monterów (systemowe, ramowe),

·         dla Pomocników doświadczenie przy zwykłych rusztowaniach (warszawskich lub choinkowych).

Mieszkanie i dojazd (pierwszy przejazd) opłaca firma.

Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia.

Kto posiada prawo jazdy kat. C i/lub zna j. niemiecki jest dużym atutem.

Zadzwoń i dogadaj się z kierownikiem.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna