Samodzielna/y Księgowa/y - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy, poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnej/-nego księgowej/-ego. Rola ta dedykowana jest do prowadzenie pełnej księgowości spółek celowych naszego klienta, a także współpracy z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi.

Samodzielna/y Księgowa/yMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • Weryfikacja dokumentów pod kątem kompletności i zgodności z wymogami ustawowymi,
  • Przygotowanie deklaracji podatkowych,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • Księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności,
  • Raportowanie i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, NBP, US, ZUS);
  • Współpraca z audytorami.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata,
  • wykształcenie wyższe z finansów i rachunkowości, ekonomii (lub pokrewne),
  • znajomość języka angielskiego min. B1,
  • praktyczna znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku,
  • hybrydowy model pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opieka medyczna.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.