Samodzielna_ny Księgowa_wy

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188173

Dla naszego Klienta z branży ubezpieczeniowej poszukujemy doświadczonej i samodzielnej osoby, która dołączy do zespołu księgowego.

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
• Sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych
• Rozliczanie podatków (VAT, CIT, PIT)
• Współpraca z zewnętrznymi audytorami i instytucjami finansowymi
• Przygotowywanie raportów i analiz finansowych
• Optymalizacja procesów

Twoje umiejętności i doświadczenie:
• Posiadasz doświadczenie zdobyte na zbliżonym stanowisku (branża ubezpieczeń)
• Znajomość przepisów prawa podatkowego i rachunkowego
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Biegła obsługa MS Office (w szczególności Excel) oraz znajomość programów księgowych
• Dokładność, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność, dobra organizacja pracy

Co oferuje nasz Klient:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji operującej w branży ubezpieczeń
• Pracę w trybie hybrydowym
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Szeroki pakiet benefitów, w tym m.in.: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

Co dalej?
Jeżeli jesteś zainteresowany/a tą ofertą, kliknij „Aplikuj teraz” i prześlij swoje CV. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.
Jeżeli ta oferta nie spełnia Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami, a postaramy się znaleźć ofertę bardziej dopasowaną do Twojego profilu zawodowego.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse