Senior Marketing Specialist

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1188545

SENIOR MARKETING SPECIALISTDla naszego klienta, firmy, która produkuje kosmetyki pod znaną marką, poszukujemy osoby na stanowisko Senior Marketing Specialist.
Zakres obowiązków:
  • udział w kreowaniu i wdrażaniu aktywacji marketingowych (burze mózgów, tworzenie konceptów komunikacji, claimów, konceptów na eventy, PR boxy, moodboardy, kosztorysy produkcyjne)
  • współpraca przy produkcji contentu (foto, video), w tym udział w sesjach zdjęciowych
  • aktywne poszukiwanie i inicjowanie nowych rozwiązań zwiększających sprzedaż
  • analizowanie i rozumienie trendów rynkowych, działań konkurencji,
  • terminowe realizowanie powierzonych zadań zgodnie z kalendarzem marketingowym
  • koordynacja wysyłek influencerskich
  • bieżące wsparcie działu marketingu w codziennej działalności operacyjnej
  • współpraca z działem produktowym, graficznym, sprzedaży

Oczekiwania związane z tą rolą:
  • minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w branży beauty)
  • język angielski komunikatywny
  • lekkie pióro i zmysł estetyczny
  • doskonała organizacja pracy – samodzielność, terminowość
  • dokładność, inicjatywa oraz zaangażowanie
  • umiejętność pracy zespołowej
  • doświadczenie w koordynacji kampanii reklamowych

Firma oferuje:
  • przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży beauty
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • system premiowy
  • karta multisport
  • opieka zdrowotna

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media