Senior Relationship Manager

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1186552

Dla międzynarodowego banku o kameralnych w Polsce strukturach szukamy doświadczonej osoby, która obejmie stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Do najważniejszych obszarów odpowiedzialności zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • kompleksowa obsługa klientów korporacyjnych i bycie dla nich pierwszym kontaktem w banku w obszarze takich produktów jak np.: kredyty syndykowane i bilateralne, depozyty korporacyjne, faktoring, gwarancje bankowe, akredytywy
  • współpraca z największymi firmami w Polsce z takich branż jak np. energetyka, handel detaliczny, TMT
  • budowa długofalowych relacji z klientami korporacyjnymi
  • rozwój portfela klientów korporacyjnych – pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje z klientami
  • prezentowanie wniosków kredytowych przed komitetem kredytowym.

Bank oczekuje:
  • co najmniej 8 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w banku w obsłudze klientów korporacyjnych/instytucjonalnych oraz w analizach dokumentacji finansowej
  • bardzo dobrej znajomości polskiego rynku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i języka polskiego w mowie oraz w piśmie
  • umiejętności pracy w międzynarodowym środowisku
  • wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • proaktywności, energii w działaniu, umiejętności negocjacyjnych
  • wykształcenia wyższego.

Bank oferuje:
  • ciekawą pracę w międzynarodowym i unikalnym środowisku pracy
  • szeroką perspektywę biznesową – całościowe spojrzenie na bankowość korporacyjną
  • umowę o pracę z solidną podstawą wynagrodzenia oraz premią roczną
  • prywatną opiekę medyczną, kupony lunchowe, kartę Multisport, PPK.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość