Serwisant systemów wentylacji i klimatyzacji z niemieckim i prawem jazdy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Niemcy, Berlin, zagranica

Opis stanowiska pracy

Niemiecka firma, będąca wiodącym dostawcą produktów czyszczących i higienicznych dla rzemiosła i przemysłu, a także świadcząca usługi porządkowo-higieniczne i badania pomiarowe najwyższej jakości poszukuje pracowników na stanowisko:

Serwisant systemów wentylacji i klimatyzacji

Miejsce pracy: Berlin/Ludwigswelde.

Obiekty: Przedszkola/Szpitale.

Zadania:

·         Kontrola, konserwacja oraz serwis - urządzeń HVAC, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych, konserwacja klap przeciwpożarowych, konserwacja urządzeń MSR (pomiarowo-kontrolnych), kontrola szaf sterowniczych, analiza usterek.

Wymagania

·         Prawo jazdy kategorii B w Niemczech - auto do 3,5 tony,

·         Podstawowa wiedza techniczna i umiejętności manualne,

·         Życzliwość i uprzejma interakcja z klientami i pracownikami,

·         Język niemiecki – minimum podstawowy.

Gwarantujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę/B2B (docelowo na czas nieokreślony po 6-tygodniowym okresie próbnym),

·         Wynagrodzenie - 17 EUR przy stałym zatrudnieniu, 25 EUR dla samozatrudnionych (kwoty brutto),

·         Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne na zjazdy do Polski,

·         Zakwaterowanie - na montażach będzie opłacone,

·         Szkolenia oraz możliwości awansu - na montera brygadzistę, na kierownika projektu w dziedzinie systemów wentylacyjnych.

Prezentacja firmy

Naszym celem jest skutecznie połączyć Kandydatów z odpowiednimi firmami ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie